АРХІЄРЕЙСЬКА ЛІТУРГІЯ РАНІШОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ У П'ЯТНИЦЮ ДРУГОГО ТИЖНЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

Опубліковано: 13 березня 2020 р. 17:00

У п'ятницю другого тижня Великого посту, 13 березня 2020 року, коли Церква вшановує пам'ять прп. Косіана Римлянина, на запрошення благочинного Біляєвського благочиння протоієрея Василя Єдина, єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну літургію Ранішосвячених Дарів святого отця нашого Григорія Двоєслова у храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Мирне.

Його Преосвященству співслужило духовенство Біляєвського благочиння: благочинний Біляєвського благочиння, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці протоієрей Василь Єдин, настоятель Свято-Покровського храму м. Біляєвка протоієрей Богдан Біда та настоятель храму блгвв. князів страснотерпців Бориса і Гліба м. Теплодар ієрей Михайло Козак.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Після відправи єпископ Павло звернувся до парафіян з проповіддю.

В свою чергу настоятель храму від імені усіх парафіян подякував архіпастирю за візит і спільну молитву.

Закінчилось богослужіння піснеспівом "Притерпівий за нас страсті Ісусе Христе Сину Божий помилуй нас".