АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У 12-ТУ НЕДІЛЮ ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Опубліковано: 08 вересня 2019 р. 12:00

У 12-ту неділю після П’ятидесятниці, 08 вересня 2019 року, коли Свята Православна Церква вшановує память мчч. Адріана і Наталії (305-311), єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

Його Преосвященству співслужив секретар єпархіального управління протоієрей Теодор Оробець та клірики кафедрального собору: протоієрей Ярослав Бугринець і протоієрей Андрій Волошин.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

На завершення Літургії єпископ Павло звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом, привітав усіх іменниників які носять ім'я Адріан і Наталія, та закликав на всіх Боже благословіння.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям та молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».