АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У 20-ТУ НЕДІЛЮ ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Опубліковано: 03 листопада 2019 р. 13:00

У 20-ту неділю після П’ятидесятниці, 03 листопада 2019 року, коли Свята Православна Церква вшановує память прп. Іларіона, схимника Києво-Печерського, в Дальних печерах (ХІ), єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

Його Преосвященству співслужив клірик кафедрального собору протоієрей Ярослав Бугринець.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

На завершення Літургії єпископ Павло звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословення.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям та молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».