Патріарх Архієрей Храми Новини Статті Календар Контакти

АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У ДЕНЬ ПАМЯТІ АПОСТОЛА, ЄВАНГЕЛИСТА ІОАНА БОГОСЛОВА

Опубліковано: 09 жовтня 2018 р. 13:00

09 жовтня 2018 року, Свята Православна Церква вшановує пам'ять святого апостола та євангелиста Іоана Богослова. На запрошення міського благочинного, митрофорного протоієрея Михаїла Демиди, єпископ Одеський і Балтський Павло з архіпастирським візитом відвідав парафію Великомученика Юрія Переможця м. Одеси, в якій очолив святкове Богослужіння.
За Літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Після літургії владика Павло привітав настоятеля храму та усіх присутніх зі святковим днем.

Його Преосвященству співслужив: настоятель храму Великомученика Юрія Переможця, міський благочинний, митрофорний протоієрей Михаїл Демида.