АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У ДЕНЬ СВЯТОЇ ТРОЙЦІ

Опубліковано: 16 червня 2019 р. 14:00

16 червня 2019 року, коли Свята Православна Церква відзначає велике дванадесяте свято – День Святої Тройці, П'ятидесятницю єпископ Одеський і Балтський Павло звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.
Напередодні недільного дня, було відслужлено Всенічне бдіння.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за звільнення військовополонених моряків ВМС ЗС України і бранців Кремля.

Також цей день читаються особливі молитви до Пресвятої Тройці, які є першими від дня Святої Пасхи, що звершуються стоячи на колінах, складені в IV столітті святителем Василієм Великим.

Після богослужіння єпископ Павло привітав усіх присутніх парафіян зі святом П'ятидесятниці та освятив принесене згідно з традицією, вірянами зілля.

Його Преосвященству співслужили: сектетар єпархії протоієрей Теодор Оробець клірики кафедрального собору протоієрей Ярослав Бугринець, протоієрей Андрій Волошин та диякон Ярослав Баурда.