АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У ДЕСЯТУ НЕДІЛЮ ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Опубліковано: 25 серпня 2019 р. 13:00

У 10-ту неділю після П’ятидесятниці, 25 серпня 2019 року, коли Свята Православна Церква вшановує память мчч. Фотія і Аникити та багатьох із ними (305-306), єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

Його Преосвященству співслужив секретар єпархіального управління протоієрей Теодор Оробець та клірики кафедрального собору протоієрей Ярослав Бугринець і протоієрей Андрій Волошин.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за звільнення військовополонених моряків ВМС ЗС України і бранців Кремля.

На завершення Літургії єпископ Павло звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословіння.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям та молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».

*Наступної неділі після богослужіння буде звершено молебень перед початком нового навчального року.