АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ ПІСЛЯ РІЗДВА ХРИСТОВОГО

Опубліковано: 13 січня 2019 р. 12:00

13 січня 2018 року, у Неділю 33-тю після П’ятидесятниці, після Різдва Христового, коли Церква вшановує пам'ять прав. Йосифа Обручника, Давида, царя, і Якова, брата Господнього, єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.
Після прочитання Євангелія владика виголосив проповідь.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

На завершення Літургії керуючий єпархією звернувся до прихожан з архіпастирським словом та привітав усіх присутніх з неділею, а діткам які були учасниками Божественої Літургії з нагоди Різдвяних свят було роздано подарунки.

Також цього дня в кафедральний собор Різдва Христового, привітати єпископа Павла та віруючих Православної Церкви України завітали: представники духовенства Римо-Католицької Церкви на чолі з єпископом Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніславом Бернацьким.

Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління протоієрей Теодор Оробець, старший священник собору протоієрей Віталій Сеник, клірики собору протоієрей Роман Канюка, протоієрей Ярослав Бугринець.