АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У СЬОМУ НЕДІЛЮ ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Опубліковано: 04 серпня 2019 р. 13:00

У 7-ту неділю після П’ятидесятниці, 04 серпня 2019 року, коли Свята Православна Церква вшановує память мироносиці рівноап. Марії Магдалини (І), єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

Його Преосвященству співслужили: протоієрей Роман Канюка та клірик кафедрального собору протоієрей Андрій Волошин.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за звільнення військовополонених моряків ВМС ЗС України і бранців Кремля.

На запричасному проповідь виголосив протоієрей Роман Канюка.

На завершення Літургії єпископ Павло звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословіння.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям та молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».