Патріарх Архієрей Храми Новини Статті Календар Контакти

АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО ВИНЕСЕННЯ ЧЕСНИХ ДРЕВ ЖИВОТВОРЧОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО

Опубліковано: 14 серпня 2018 р. 17:00

14 серпня 2018 року, в день Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього та пам'яті святих мучеників Маккавеїв, матері їхньої Соломонії та учителя їхнього Єлеазара, єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Одеси.
За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Після відпусту владика звернувся до усіх присутніх у храмі зі словами проповіді.
По закінченні Богослужіння відбулось освячення зілля та меду, які цього дня приносять до храму віряни.
Його Преосвященству співслужили старший священник собору протоієрей Віталій Сеник, секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець та диякон Василь Дідух
З 14 серпня починається Успенський піст. Він триватиме два тижні і завершиться святом Успіння Пресвятої Богородиці.