Патріарх Архієрей Храми Новини Статті Календар Контакти

АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ СВЯТА ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Опубліковано: 04 грудня 2018 р. 14:00

4 грудня 2018 року, у день коли Свята Православна Церква відзначає одне з найбільших свят – Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

За Богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, а також була прочитана молитва, що читається у дні неспокою та нашестя ворогів на Державу і Вітчизну нашу.

Наприкінці богослужіння у своїй проповіді архіпастир розкрив сутність свята та зосередив увагу віруючих на значенні цієї події у справі спасіння роду людського.

Його Преосвященству співслужили старший священник собору протоієрей Віталій Сеник, секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець, протоієрей Ярослав Бугринець та клірик храму протоієрей Андрій Волошин.