Патріарх Архієрей Храми Новини Статті Календар Контакти

АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В НЕДІЛЮ СЬОМУ ПІСЛЯ ПАСХИ, СВВ. ОТЦІВ І ВСЕЛЕНСЬКОГО СОБОРУ

Опубліковано: 20 травня 2018 р. 14:00

20 травня 2018 р., у неділю сьому після Пасхи, святих отців І Вселенського собору, єпископ Одеський і Балтський Павло, очолив Божественну літургію в у кафедральному соборі Різдва Христового м. Одеса.
Напередодні, в суботу 19 травня 2018 р., єпископ Павло звершив Всенічне Бдіння у кафедральному соборі Різдва Христового м. Одеса.
За Літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
В кінці Божественної Літургії владика Павло звернувся з пастирським словом, у якому, розтлумачуючи недільне Євангеліє, наголосив на твердості і чистоті віри у Ісуса Христа як Сина Божого, до якої закликає нас Свята Мати Церква.
Його Преосвященству співслужили старший священник собору протоієрей Віталій Сеник, сектетар єпархії протоієрей Теодор Оробець, клірик кафедрального собору протоієрей Андрій Волошин та диякон Тарас Копилець.