БОГОСЛУЖІННЯ У ДРУГУ НЕДІЛЮ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

Опубліковано: 14 березня 2020 р. 17:00

Другої неділі Великого посту свята Православна Церква вшановує пам’ять святителя Григорія Палами, архієпископа Фесалонікійського, а також всіх преподобних Києво-Печерських. Цього дня, 15 березня 2020 року, єпископ Одеський і Балтський Павло звершив Літургію свт. Василія Великого у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

На запричасному клірик храму прот. Андрій Волошин звернувся до присутніх з проповіддю на тему Євангельського читання.

Його Преосвященству співслужили: клірики кафедрального собору протоієрей Ярослав Бугринець, протоієрей Андрій Волошин та клірик Свято-Троїцького храму протоієрей Ігор Бондаренко.

По завершенні Літургії єпископ Павло привітав вірян з неділею, причасників з прийняттям Святих Христових Таїн, та закликав на всіх Боже благословіння.