БОГОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ 6-ТУ ПІСЛЯ ПАСХИ, ПРО СЛІПОГО

Опубліковано: 13 травня 2018 р. 22:00

13 травня 2018 року, у неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі.
Напередодні, 12 травня ввечері, Предстоятель Київського Патріархату в соборі очолив Всенічне бдіння. Під час полієлею Святійший владика помазував вірян освяченим єлеєм.
За Божественною літургією Його Святості співслужили митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, єпископ Одеський і Балтський Павло, настоятель Володимирського кафедрального собору протоієрей Борис Табачек та духовенство храму.
Під час літургії, після прочитання Євангелія, Святійший Патріарх Філарет виголосив проповідь, у якій розтлумачив уривок із Євангелія про сліпонародженого.
Предстоятель Київського Патріархату закликав всіх молитися Богу, щоб Господь просвітив душевні очі, щоб ми бачили правду і відкидали неправду.
Наприкінці богослужіння Предстоятель Церкви очолив молебень до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворною іконою «Несподівана Радість», під час якого виголосив молитву за утворення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.