БОГОСЛУЖІННЯ У СЬОМУ НЕДІЛЮ ПІСЛЯ ПАСХИ

Опубліковано: 09 червня 2019 р. 14:00

У сьому неділю після Пасхи, 09 червня 2019 року, коли Свята Православна Церква вшановує пам'ять: свв. отців І Вселенського собору, на запрошення настоятеля Свято-Покровського храму протоієрея Олександра Філіпова, єпископ Одеський і Балтський Павло звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Свято-Покровському храмі міста Одеса.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за звільнення військовополонених моряків ВМС ЗС України і бранців Кремля.

Наприкінці літургії архіпастир виголосив проповідь та привітав парафіян з воскресним днем, а також вручив вихованцям недільної школи пам’ятки про закінчення чергового начального року.

Його Преосвященству співслужили настоятель Свято-Покровського храму м. Одеси, керівник інформаційного відділу Одеської єпархії, представник єпархії зі співпраці з благодійними організаціями та соціальної роботи, протоієрей Олександр Філіпов, представник єпархії зі співпраці з пенітенціарними установами та з духовного виховання в місцях позбавлення волі, духівник Одеського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, капелан 411 Центрального військового клінічного госпіталю департаменту охорони здоров'я МО України протоієрей Димитрій Краснобаєв.