БОГОСЛУЖІННЯ У ТРЕТЮ НЕДІЛЮ ВЕЛИКОГО ПОСТУ, ХРЕСТОПОКЛОННУ

Опубліковано: 31 березня 2019 р. 16:00

У третю неділю Великого посту Хрестопоклонну, 31 березня 2019 року, єпископ Одеський і Балтський Павло у співслужінні соборного духовенства звершив Літургію святителя Василія Великого у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за звільнення військово-полонених моряків ВМС ЗС України і бранців Кремля та за те щоб звершити справедливий вибір Глави держави Української.

На запричасному проповідь виголосив протоієрей Андрій Волошин.

Наприкінці богослужіння керуючий єпархією виголосив особливу молитву до Всемилостивого Бога про справедливі вибори Глави Української держави, за мир та єдність в Україні.

Після молитви єпископ Павло звернувся до усіх присутніх зі словом проповідді.

Завершилося богослужіння поклонінням Хресту Господньому.

Його Преосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець, а також клірики кафедрального собору, протоієрей Ярослав Бугринець, протоієрей Андрій Волошин та протоієрей Димитрій Краснобаєв.