БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ СВЯТА ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

Опубліковано: 19 січня 2020 р. 12:00

У свято Хрещення Господнього 19 січня 2020 року, єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну Літургію свт. Василія Великого у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

На запричасному проповідь виголосив протоієрей Ігор Бондаренко.

Його Преосвященству співслужили: клірики кафедрального собору протоієрей Ярослав Бугринець, протоієрей Андрій Волошин та клірик Свято-Троїцького храму протоієрей Ігор Бондаренко.

Після заамвоної молитви єпископ Павло, звернувся до парафіян зі словами настанов та привітав усіх зі святом, а тоді разом з духовенством звершив чин Великого освячення води. Після освясення Архіпастир та священики окропили святою водою вірян, які цього дня прийшли у собор помолитись, попросити Божого благословення та освятити воду.