БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ СВЯТА СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

Опубліковано: 15 лютого 2019 р. 12:00

15 лютого 2019 року, в день свята Стрітення Господнього, єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Одеси.

Напередодні, у ввечорі, кліриками собору було звершене Всенічне бдіння з Літією.

Після прочитання Євангелія на Літургії архіпастир виголосив проповідь.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Цього дня у всіх православних храмах окрім святкового богослужіння священнослужителі звершують чин освячення свічок. Цей чин вперше описав у своєму Требнику Київський митрополит Петро Могила (1646 р.).

У кафедральному соборі Різдва Христового окрім уставних богослужінь також було освячено свічки, які в цей день до храму принесли віряни.

Його Преосвященству співслужили: протоієрей Роман Канюка, протоієрей Віталій Сеник, протоієрей Ярослав Бугринець, протоієрей Дмитрій Краснобаєв та протоієрей Андрій Волошин.