Патріарх Архієрей Храми Новини Статті Календар Контакти

БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

Опубліковано: 17 травня 2018 р. 16:00

17 травня 2018 року Православна Церква святкує Вознесіння на Небеса Господа нашого Ісуса Христа. В цей день єпископ Одеський Павло звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.
Напередодні ввечері Преосвященнійший владика відслужив Всенічне бдіння, під час якого звершив чин Літії, благословивши хліб, вино, пшеницю та єлей. На Утрені владика помазував клір та вірян освяченим єлеєм.
За Літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Після прочитання Євангелія архипастир виголосив повчальну проповідь.
Його Преосвященству співслужили старший священник собору протоієрей Віталій Сеник, сектетар єпархії протоієрей Теодор Оробець, клірик кафедрального собору протоієрей Андрій Волошин та диякон Тарас Копилець.