Патріарх Архієрей Храми Новини Статті Календар Контакти

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПЕРЕНЕСЕННЯ МОЩЕЙ СВЯТИТЕЛЯ І ЧУДОТВОРЦЯ МИКОЛАЯ З МИР ЛІКІЙСЬКИХ. КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ У ХРАМІ СВТ. МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ М. ЧОРНОМОРСЬК

Опубліковано: 22 травня 2018 р. 17:00

22 травня 2018 року, у день пам’яті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у м. Бар, на запрошення протоієрея Михайла Щерби, єпископ Одеський і Балтський Павло відвідав парафію святителя Миколая чудотворця в м. Чорноморськ, де очолив святкове Богослужіння.
За Літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Наприкінці богослужіння архіпастир виголосив проповідь.
Після Літургії було звершено водосвятний молебень біля нового храму, який знаходиться у стадії будівництва. Після чого відбувся хресний хід, під час якого Преосвященніший владика окропив святою водою парафіян.
Також під час богослужіння були освяченні нові хоругви подаровані благодійниками парафії, а найбільш активні парафіяни відзначені Церковними нагородами.
На завершення святкування керуючий єпархією привітав громаду із храмовим святом та подарував ікону Різдва Пресвятої Богородиці 18 ст., побажавши щоб тільки мир, любов і злагода панували в серцях віруючих, а благодать Святого Духа наповнювала їх душі.
Його Преосвященству співслужили: настоятель храму святителя Миколая чудотворця, член єпархіальної Ради, представник єпархії з духовно-патріотичного виховання молоді протоієрей Михайло Щерба, благочинний Біляївського р-н., протоієрей Василь Єдин, обласний благочинний протоієрей Віталій Сеник, секретар єпархіального управління протоієрей Теодор Оробець, протоієрей Олег Сидорович, благочинний Роздільнянського р-ну, протоієрей Віталій Хомич, настоятель св. Дмитрівської парафії, с. Новоградківка, Овідіопольського р-ну, протоієрей Богдан Біда, настоятель св. Покровської парафії, с. Біляївка та запрошене духовенство з інших єпархій.