ЄПИСКОП ОДЕСЬКИЙ І БАЛТСЬКИЙ ПАВЛО ОЧОЛИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У ДЕНЬ СВЯТА РІЗДВА ХРИСТОВОГО

Опубліковано: 07 січня 2019 р. 14:00

07 січня 2019 року, у день свята Різдва Христового, єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

На малому вході Преосвященніший єпископ Павло удостоїв церковної нагороди – правом носіння хреста із оздобами, секретаря єпархіального управління протоієрея Теодора Оробецья.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Під час Божественної літургії єпископ Павло зачитав Різдвяне послання митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

На завершення недільного богослужіння керуючий єпархією виголосив проповідь також привітав усіх з наданням Православній Церкві України довгоочікуваного Томосу про автокефалію від Вселенського Патріарха та побажав усім віруючим миру, злагоди, християнської любові та поваги один до одного.

В кінці Літургії вихованці недільної школи, під керівництвом Галини Анатоліївни Могильницької привітали прихожан та духовенство із святом Різдва Христового і разом з прихожанами заспівали різдвяних колядок.

Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління протоієрей Теодор Оробець, старший священник собору протоієрей Віталій Сеник, протоієрей Роман Канюка, протоієрей Ярослав Бугринець, клірик храму протоієрей Андрій Волошин та військовий капелан ієрей Вячеслав Юрченко.