ЄПИСКОП ОДЕСЬКИЙ І БАЛТСЬКИЙ ПАВЛО ВІД УСІЄЇ ПОВНОТИ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРИВІТАВ ПРЕДСТОЯТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПЦУ) МИТРОПОЛИТА ЕПІФАНІЯ З ТЕЗОІМЕНИТСТВОМ

Опубліковано: 25 травня 2019 р. 09:00

25 травня Православна Церква вшановує пам’ять святителя Епіфанія, єпископа Кіпрського, який є небесним покровителем Предстоятеля Православної Церкви України.

Напередодні свята, 24 травня, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Всенічне бдіння в кафедральному храмі Православної Церкви України – Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Його Блаженству співслужив єпископат та духовенства зі всієї України, представники Вселенської Патріархії та монастирів Афону.

Під час богослужіння єпископ Одеський і Балтський Павло від усієї повноти Одеської єпархії привітав Предстоятеля з тезоіменитством.