ЄПИСКОП ПАВЛО ВЗЯВ УЧАСТЬ В ДИПЛОМАТИЧНОМУ ПРИЙОМІ.

Опубліковано: 23 жовтня 2019 р. 16:00

23 жовтня 2019 року, з нагоди 101-ої річниці проголошення Латвійської Республіки, на запрошення Почесного консула Латвійської Республіки в Одесі та Одеській області пана Олега Веретеннікова, єпископ Одеський і Балтський Павло взяв участь в дипломатичному прийомі, який відбувся в Одеському літературному музеї.

На урочистий прийом також були запрошені командувач Військово-морських сил ЗС України адмірал флоту Ігор Воронченко, начальник штабу ВМС Латвійської Республіки капітан I рангу Каспарс Зелчс, заступник Одеського міського голови Павло Вугельман, Предстоятель Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України єпископ Серге Машевські, представники органів місцевого самоврядування, дипломати, діячі освіти і культури, латвійські та українські військовослужбовці.
Офіційна частина розпочалася з виконання гімнів Латвії та України, після чого продовжилася урочистою промовою Надзвичайного та Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні пана Юріса Пойканса, який відзначив роль та значення обох країн на шляху у становленні державної незалежності.

Під час святкового прийому єпископ Павло сердечно привітав латвійських дипломатів, побажав очільнику та співробітникам Посольства невичерпної енергії і наснаги на дипломатичній ниві, щастя і добробуту в сім’ях, миру та незалежності країні та щоби співпраця між нашими державами для їх розвитку та добробуту тривала довго та успішно.

На цьому заході керуючого єпархією супроводжував клірик храму святого преподобного Серафима Саровського м.Одеси архімандрит Микита (Сировегін).