ЄПИСКОП ПАВЛО ВЗЯВ УЧАСТЬ В ОФІЦІЙНОМУ ПРИЙОМІ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ВІРМЕНІЇ

Опубліковано: 23 вересня 2018 р. 18:00

23 вересня 2018 року, на запрошення настоятеля храму святого Григорія Просвітителя Вірменії, Української єпархії Вірменської апостольської церкви міста Одеси отця Абгара Глчяна, єпископ Одеський і Балтський Павло взяв участь в урочистому прийомі з нагоди 27-ої річниці Незалежності Вірменії, який відбувся у Вірменському культурному центрі міста Одеси. 
В урочистому прийомі взяли участь Почесні громадяни міста Одеси, ректори одеських вузів, керівники органів місцевого самоврядування, представники релігійних конфесій та багаточисленні гості. 
Молитвою вірменською мовою, піднесеною за процвітання незалежних країн і міцну дружбу народів, відкрив урочистості духовний пастир вірмен Одеси отець Абгар Глчян. 
Після виконання державних гімнів України та Вірменії до гостей звернувся голова Одеської вірменської громади, Почесний громадянин міста Одеси Самвел Ліпаритович Тігранян.
До слова привітання був запрошений єпископ Одеський і Балтський Павло. 
Його Преосвященство тепло привітав вірменську громаду Одеси та всіх присутніх з національним святом та щиро побажав добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах та нових досягнень для блага соборної незалежної демократичної процвітаючої Вірменії. 
Запрошеними гостями також було сказано багато добрих слів і щирих побажань. 
Офіційна частина завершилася чудовим концертом "Grand Orchestra" та вокальним виступом студентів НУ "Одеська юридична академія".
На цьому заході керуючого єпархією супроводжував клірик міста Одеси архімандрит Микита (Сировегін).