ГОЛОВНИЙ КАПЕЛАН ЄПАРХІЇ ЗВЕРШИВ ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ ЗА ПРАПОРЩИКОМ СЕРГІЄМ ВІКТОРОВИЧЕМ КОКУРІНИМ

Опубліковано: 10 травня 2018 р. 16:00

В рамках відзначення Дня пам'яті і примирення, на запрошення полковника Андрюшина Андрія Григоровича, головний капелан регіонального управління військового духовенства "Південь" митрофорний протоієрей Василь Вирозуб взяв участь в урочистому зібранні, яке відбулося у військовій частині 13-го фотограмметричного центру Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України.
Після урочистих заходів, протоієрей Василь Вирозуб відправив заупокійну літію за прапорщиком Сергієм Вікторовичем Кокуріним, який загинув 18 березня 2014 року під час штурму російськими окупантами фотограмметричного центру Збройних Сил України (Сімферополь). Cергій, який перебував під час штурму на спостережній вежі автопарку частини, загинув від пострілу снайпера з прямим влученням у серце. 
Протоієрей Василь також взяв участь у вшануванні ветеранів Другої світової війни. Всі учасники заходу в цю мить були одностайними у думках та сподіваннях, щоб в нашому суспільстві нарешті настав мир і була впевненість у завтрашньому дні.
Під час зустрічі в ветеранів була чудова нагода поспілкуватися, згадати роки своєї фронтової юності. 
Військова частина 13-го фотограмметричного центру, де проходили заходи, є найстарішою частиною, із частин топографічної служби, в Україні, у 2019 році йому виповниться 100 років з дня створення.

https://ru.tsn.ua/ukrayina/v-simferopole-shturmuyut-fotogrammetricheskiy-centr-idet-strelba-355479.html