КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ВІДЗНАЧИВ СВОЄ ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО

Опубліковано: 07 січня 2020 р. 14:00

В день свята Різдва Господа нашого Ісуса Христа 07 січня 2020 року, єпископ Одеський і Балтський Павло очолив святкову Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління протоієрей Теодор Оробець, клірики кафедрального собору протоієрей Ярослав Бугринець і протоієрей Андрій Волошин та клірик Свято-Троїцького храму м. Одеса протоієрей Ігор Бондаренко.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Після прочитання Євангелія керуючий єпархією зачитав різдвяне послання Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

На завершення Літургії єпископ Павло виголосив проповідь в якій розповів про значення Різдва Христового у житті і спасінні людей, привітав віруючих зі храмовим святом, побажав земних благ та закликав на усіх присутніх Боже благословення.

Після проповіді секретар єпархіального управління від усієї повноти Одеської єпархії привітав архіпастиря з ювілеєм, також до слів привітань, від усієї громади собору, приєднався пан Віктор Робул та подарував від вірян архієрейську митру.

Завершилося богослужіння співом різдвяних колядок та частуванням смаколиків у єпаріхіальному управлінні.