КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ СВІТЛОГО ПОНЕДІЛКА У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ ХРАМІ М. ОДЕСИ

Опубліковано: 09 квітня 2018 р. 11:00

09 квітня 2018 р., у понеділок Пасхального тиждня (загальницю), на запрошення протоієрея Василія Вирозуба, єпископ Одеський і Балтський Павло звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Свято-Троїцькому храмі м. Одеси.
Наприкінці Літургії архипастир виголосив проповідь та привітав усіх присутніх з святом Світлого Христового Воскресіння.
Після Літургії керуючий єпархією за доброчесне служіння на користь Святої Православної Церкви та дня Святої Пасхи нагородив протоієрея Василія Вирозуба благословенною грамотою.
Його Преосвященству співслужили настоятель Свято-Троїцького храму м. Одеси протоієрей Василій Вирозуб, сектетар єпархії протоієрей Теодор Оробець та клірики Свято-Троїцького храму м. Одеси.