КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ ПЕРЕНЕСЕННЯ МОЩЕЙ БЛГВВ. КНЯЗІВ СТРАСТОТЕРПЦІВ БОРИСА І ГЛІБА

Опубліковано: 15 травня 2018 р. 16:00

15 травня 2018 р., у день перенесення мощей блгвв. князів страстотерпців Бориса і Гліба, у св. хрещенні Романа і Давида (1072 і 1115), на запрошення настоятеля храму блгвв. князів страстотерпців Бориса і Гліба м. Теплодар протоієрея Василя Єдина, єпископ Одеський і Балтський Павло очолив святкове Богослужіння з нагоди храмового свята.

За Літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
В кінці Божественної Літургії владика Павло виголосив проповідь.
На завершення святкування відбувся хресний хід навколо храму із читанням Євангелія, під час якого владика Павло окропив святою водою парафіян, а після помазав освяченим єлеєм.
Також владика привітав громаду із храмовим святом, побажавши щоб тільки мир, любов і злагода панували в серцях віруючих а благодать Святого Духа наповнювала їх душі.
Свівслужили Преосвященнійшому владиці Павлу настоятель храму блгвв. князів страстотерпців Бориса і Гліба, благочинний Біляївського р-н., протоієрей Василь Єдин, обласний благочинний протоієрей Віталій Сеник, секретар єпархіального управління протоієрей Теодор Оробець, протоієрей Олег Сидорович, благочинний Роздільнянського р-ну, протоієрей Віталій Хомич, настоятель св. Дмитрівської парафії, с. Новоградківка, Овідіопольського р-ну, протоієрей Михайло Щерба, настоятель св. Миколаївської парафії, м. Чорноморськ, протоієрей Богдан Біда, настоятель св. Покровської парафії, с. Біляївка.