Патріарх Архієрей Храми Новини Статті Календар Контакти

КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ВІДЗНАЧИВ БІЛЯЇВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ ГУНП В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Опубліковано: 18 вересня 2018 р. 11:00

18 вересня 2018 року, в ході робочої поїздки, єпископ Одеський і Балтський Павло, у супроводі благочинного Біляївського району протоієрея Василя Єдина та настоятеля Свято-Покровського храму м. Біляївка протоієрея Богдана Біди відвідав Біляївський відділ поліції ГУНП в Одеській області.
Преосвященнійший Владика за заслуги з відродження духовності та утвердження Помісної Української Православної Церкви в Одеській області, відзначив Біляївський відділ поліції ГУНП в Одеській області: «Благословенною Грамотою за щиру працю на користь Святої Православної Церкви з нагоди 1030-річчя хрещення Руси-України», закликав Боже благословення та побажав сил і надалі трудитися на благо українського народу та України.