КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗУСТРІВСЯ З НАЧАЛЬНИКОМ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Опубліковано: 18 квітня 2018 р. 16:00

18 квітня 2018 р., у головному управлінні Національної поліції в Одеській області відбулась робоча зустріч єпископа Одеського і Балтського Павла з начальником Головного управління Національної поліції в Одеській області, генералом поліції ІІІ рангу Дмитром Валерійовичем Головіним. На зустрічі було обговорено ряд важливих питань, щодо співпраці. Преосвященнійший Владика за заслуги з відродження духовності та утвердження Помісної Української Православної Церкви в Одеській області, нагородив очільника Одеської поліції: «Благословенною Грамотою за доброчесне служіння, на користь Святої Православної Церкви», закликав Боже благословення та побажав сил і надалі трудитися на благо українського народу та України.
Його Преосвященство супроводжував секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець.