Патріарх Архієрей Храми Новини Статті Календар Контакти

КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗУСТРІВСЯ З В. О. КЕРІВНИКА ПІВДЕННОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ОЛЕКСАНДРОМ АНАТОЛІЙОВИЧЕМ МАЛАХОВИМ ТА ВІДВІДАВ ПІВДЕННУ ВИПРАВНУ КОЛОНІЮ (№51)

Опубліковано: 26 квітня 2018 р. 16:00

26 квітня 2018 року, єпископ Одеський і Балтський Павло, зустрівся з виконуючим обов’язки керівника Південного Міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Олександром Анатолійовичем Малаховим, підчас зустрічі владика Павло також зустрівся начальником Південної виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області (№51) Тагиром Эминовичем Ахмедовим та відслужив молебень за здоров’я ув'язнених.
Після спільної молитви керуючий єпархією звернувся до присутніх з архіпастирським словом, та відповів на запитання ув’язнених.
Його преосвященство супроводжували старший священик кафедрального собору Різдва Христового, протоієрей Віталій Сеник та настоятель парафії свт. Миколая Чудотворця м.Одеси, представник єпархії зі співпраці з пенітенціарними установами та з духовного виховання в місцях позбавлення волі, духівник Одеського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, капелан 411 Центрального військового клінічного госпіталю департаменту охорони здоров'я МО України протоієрей Димитрій Краснобаєв.