Патріарх Архієрей Храми Новини Статті Календар Контакти

КЕРУЮЧИЙ ОДЕСЬКОЮ ЭПАРХІЄЮ ПРОВІВ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ OБСЄ

Опубліковано: 21 травня 2018 р. 16:00

21 травня 2018 р., в управлінні Одесько-Балтської єпархії відбулась робоча зустріч єпископа Одеського Павла зі спостерігачами спеціальної моніторінгової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) Євою Гмелін та Арамом Арутюняном, темою розмови стало питання звернення Президента України та Верховної Ради до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні від 17 квітня 2018 року, представників спеціальної моніторингової місії в Україні цікавлять процеси становлення Української Православної Церкви та відношення суспільства і віруючих до цього важливого на сьогоднішній день питання.
На завершення представники спеціальної моніторингової місії висловили вдячність єпископу Павлу за насичену та плідну розмову та висловили сподівання на подальшу співпрацю.