НЕДІЛЯ ЧЕТВЕРТА ПІСЛЯ ПАСХИ, ПРО РОЗСЛАБЛЕНОГО, КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ У ХРАМІ СВ. ВМЧ. ГЕОРГІЯ ПОБІДОНОСЦЯ с. ЄГОРІВКА

Опубліковано: 29 квітня 2018 р. 16:00

29 квітня 2018 р., у неділю 4-тю після пасхи, про розслабленого, на запрошення благочинного Роздільнянського р-ну, протоієрея Олега Сидоровича, єпископ Одеський і Балтський Павло звершив божественну літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі св. вмч. Георгія Побідоносця с.Єгорівка.
Під час богослужіння, на малому вході, за ревне служіння Церквінастоятель храму протоієрей Олег Сидорович був удостоєний чергової священичої нагороди – хреста з оздобами.
За Літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Після богослужіння архипастир виголосив проповідь, побажав всім сили, кріпості та здоров'я, та подякував присутнім за спільну молитву.
Завершилося святкове богослужіння архієрейським благословенням.