НЕДІЛЯ ТРЕТЯ ПІСЛЯ ПАСХИ, СВВ. ЖОН-МИРОНОСИЦЬ, КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО-ПОКРОВСЬКОМУ ХРАМІ М. ОДЕСИ

Опубліковано: 22 квітня 2018 р. 16:00

22 квітня 2018 р., у неділю 3-тю після Пасхи, святих жон-мироносиць, на запрошення настоятеля Свято-Покровського храму протоієрея Олександра Філіппова, єпископ Одеський і Балтський Павло звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Свято-Покровському храмі м. Одеси.
Після прочитання Євангелія архипастир виголосив проповідь на Євангельську тему.
За Літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, а наприкінці Літургії – молебень про закликання Святого Духа на початок всякого доброго діла з молитвою за об’єднання Української Православної Церкви.
Після Літургії керуючий єпархією привітав усіх жінок із святом жінки-християнки, та побажав твердості у вірі, християнської любові, подвижницького терпіння, щоб Всемилостивий Господь сподобив їх своїх небесних і земних благ, а настоятеля Свято-Покровського храму протоієрея Олександра Філіппова привітав з днем народження та за доброчесне служіння на користь Святої Православної Церкви нагородив благословенною грамотою.
Напередодні єпископ Павло звершив Всенічне бдіння у кафедральному соборі Різдва Христового м. Одеса.
Його Преосвященству співслужили настоятель Свято-Покровського храму м. Одеси, керівник інформаційного відділу Одеської єпархії, представник єпархії зі співпраці з благодійними організаціями та соціальної роботи, протоієрей Олександр Філіпов, настоятель парафії Касперовської ікони Божої Матері м.Одеси сектетар єпархії протоієрей Теодор Оробець та настоятель парафії свт. Миколая Чудотворця м.Одеси, представник єпархії зі співпраці з пенітенціарними установами та з духовного виховання в місцях позбавлення волі, духівник Одеського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, капелан 411 Центрального військового клінічного госпіталю департаменту охорони здоров'я МО України протоієрей Димитрій Краснобаєв.