Патріарх Архієрей Храми Новини Статті Календар Контакти

НЕДІЛЮ 2-ГУ ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ. КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ У ХРАМІ ВСІХ СВЯТИХ ЗЕМЛІ УКРАЇНСЬКОЇ СЕЛИЩА МІСЬКОГО ТИПУ ДОБРОСЛАВ

Опубліковано: 10 червня 2018 р. 16:00

10 червня 2018 р., в неділю 2-гу після П’ятидесятниці. Всіх Святих землі Української.
Новомучеників та сповідників, які в Україні та в інших землях у ХХ ст. за Христа і православну віру постраждали, на запрошення ієрея Володимира Чорного, єпископ Одеський і Балтський Павло з архипастирським візитом відвідав парафію Всіх Святих землі Української селища міського типу Доброслав, в якій очолив святкове Богослужіння.
Після прочитання Євангелія владика виголосив проповідь.
За Літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Після Літургії, біля храму, було звершено водосвятний молебень по закінченні якого Преосвященніший владика окропив святою водою парафіян.
На завершення святкування керуючий єпархією привітав громаду із храмовим святом та 10-тою річницею заснування парафії, а також нагородив настоятеля храму ієрея Володимира Чорного Благословенною грамотою.
Його Преосвященству співслужили: настоятель храму Всіх Святих землі Української ієрей Володимир Чорний, сектетар єпархії протоієрей Теодор Оробець та благочинний Лиманського благочиння настоятель Свято-Покровського храму м. Южне протоієрей Миколай Віщун.