ОСВЯЧЕННЯ НОВОЗБУДОВАНОГО ХРАМУ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО РІВНОАПОСТОЛЬНОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА НА ТЕРИТОРІЇ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО ПРИКОРДОННОГО ЗАГОНУ НА ОДЕЩИНІ

Опубліковано: 05 травня 2018 р. 20:00

05 травня 2018 р., на запрошення військового капелана протоієрея Іоана Гуменюка, на території Білгород-Дністровського прикордонного загону звершено освячення новозбудованого храму на честь святого рівноапостольного князя Володимира, яке очолив голова синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан та керуючий Одеської єпархією, єпископ Одеський і Балтський Павло.
Урочисте святкове богослужіння розпочалося із освячення престолу і храму, після чого було звершено Літургію свт. Іоана Золотоустого.
Наприкінці богослужіння архипастирі звернулися з словами привітання до усіх присутніх та нагородили представників органів місцевого самоврядування, прикордонників загону, волонтерів та вірян церковними нагородами.
В богослужінні також взяли участь обласний благочинний митрофорний протоієрей Віталій Сеник, благочинний м. Одеси митрофорний протоієрей Михайло Демида, головний капелан одеської єпархії митрофорний протоієрей Василь Вирозуб, секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець, головний капелан синодального управління військового духовенства протоієрей Михаїл Предко та духовенство Одеської єпархії.