Патріарх Архієрей Храми Новини Статті Календар Контакти

ПРИВІТАННЯ ДУХОВЕНСТВА ТА ПАРАФІЯН ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ОСОБОВОМУ СКЛАДУ В/Ч 3012 НГУ З РІЧНИЦЕЮ ВІД ДНЯ СТВОРЕННЯ

Опубліковано: 28 вересня 2018 р. 20:00

Шановні друзі!

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем формування вашого з'єднання!

Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі та доблесть воїнів Національної гвардії України – запорука миру, спокою і щасливого майбуття на нашій рідній землі.

Ваша нелегка місія – це велична правда історії та реалії сьогодення. Це постійна школа виховання людей, які присвятили себе військовій професії і служать справі збереження миру у нашій Державі.

Це взірець справжнього патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина.

Бажаємо Вам незламної волі, підтримки близьких і рідних, здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, миру, високих досягнень у нелегкій службі в ім'я України! Божого благословіння!