Патріарх Архієрей Храми Новини Статті Календар Контакти

СВЯЩЕННИКИ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ В ФІНАЛЬНОМУ ЕТАПІ ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОГО УЧНІВСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ФІЛОСОФІВ ТА РЕЛІГІЄЗНАВЦІВ

Опубліковано: 28 квітня 2018 р. 20:00

З 24 по 27 квітня 2018 року в м. Чорноморську Одеської області тривав фінальний етап ІV Всеукраїнського учнівського турніру юних філософів та релігієзнавців. У змаганнях взяли участь 78 учнів 8 – 11 класів. У складі 16 команд – представники Волинської, Житомирської, Полтавської, Хмельницької, Одеської, Сумської, Харківської, Донецької та Івано-франківської областей.
З благословення єпископа Одеського і Балтського Павла, як члени журі, у цьому заході приймали участь секретар єпархіального управління Одеської єпархії прот. Теодор Оробець та представник Одеської єпархії з духовно-патріотичного виховання молоді, настоятель парафії свт.Миколая Чудотворця м. Чорноморськ прот. Михайло Щерба.
Юні філософи та релігієзнавці продемонстрували фантастичне знання матеріалу, який часто виходив за рамки навчальної програми, уміння мислити по-філософськи, майстерне володіння словом, толерантне ведення дискусії, цілеспрямованість у досягненні мети.