Патріарх Архієрей Храми Новини Статті Календар Контакти

У ДЕНЬ СВЯТОЇ ТРОЙЦІ КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ОЧОЛИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ ХРАМІ М. ОДЕСИ

Опубліковано: 27 травня 2018 р. 20:00

27 травня 2018 р., в день, коли Свята Православна Церква відзначає велике дванадесяте свято – День Святої Тройці, П'ятидесятницю, на запрошення протоієрея Василія Вирозуба, єпископ Одеський і Балтський Павло звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Свято-Троїцькому храмі м. Одеси.
Після прочитання Євангелія владика виголосив проповідь.
Також цей день читаються особливі молитви до Пресвятої Тройці, які є першими від дня Святої Пасхи, що звершуються стоячи на колінах, складені в IV столітті святителем Василієм Великим.
Після богослужіння єпископ Павло привітав усіх прсутніх парафіян зі святом П'ятидесятниці та освятив принесене згідно з традицією, вірянами зілля.
Його Преосвященству співслужили настоятель Свято-Троїцького храму м. Одеси протоієрей Василій Вирозуб, сектетар єпархії протоієрей Теодор Оробець та клірики Свято-Троїцького храму м. Одеси.