В ОДЕСІ МОЛИТОВНО ВШАНУВАЛИ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Опубліковано: 14 березня 2020 р. 14:00

14 березня 2020 року, у День українського добровольця який відзначається в Україні 14 березня, в сквері Героїв Небесної Сотні біля меморіального каменю на місці спорудження Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції, відбулись громадські заходи в яких прийняли участь представники органів влади, учасники антитерористичної операції, Революції гідності, українського визвольного руху, члени сімей загиблих воїнів, представники громадських організацій міста.

Панахиду за загиблими захисниками Батьківщини очолив єпископ Одеський і Балтський Павло у співслужінні священників Одеської єпархії.

Після панахиди Архіпастир привітав усіх присутніх із святом наголосивши, що основою добровольчого руху є самопожертва, а добровольцями – ми називаємо людей доброї волі, людей діяльного добра. Ми всі безмірно вдячні вам за це. Православна Церква України щодня молиться за захисників Батьківщини.
Також керуючий Одеською єпархією відзначив добровольців Одещини Благословенними Архієрейськими грамотами.

День українського добровольця відзначається в Україні 14 березня. Цей день був встановлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посилення суспільної уваги і турботи до учасників добровольчих формувань і на підтримку ініціативи громадськості.