В ОДЕСІ МОЛИТОВНО ВШАНУВАЛИ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Опубліковано: 14 березня 2019 р. 14:00

14 березня 2019 року, у день українського добровольця який відзначається в Україні 14 березня, у сквері Героїв Небесної Сотні біля меморіального каменя на місці спорудження Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції, відбулись громадські заходи в яких прийняли участь представники органів влади, учасники антитерористичної операції, Революції гідності, українського визвольного руху, члени сімей загиблих воїнів, представники громадських організацій міста.

Панахиду за загиблими захисниками Батьківщини очолив єпископ Одеський і Балтський Павло у співслужінні священників Одеської єпархії.

День українського добровольця відзначається в Україні 14 березня. Цей день був встановлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посилення суспільної уваги і турботи до учасників добровольчих формувань і на підтримку ініціативи громадськості.