ВЕЛИКЕ ПОВЕЧІР'Я З ЧИТАННЯМ ЧЕТВЕРТОЇ ЧАСТИНИ ПОКАЯННОГО КАНОНУ ПРП. АНДРІЯ КРИТСЬКОГО

Опубліковано: 14 березня 2019 р. 20:00

14 березня 2019 року, у четвер першого тижня Великого посту, на запрошення настоятеля архімандрита Пантелеймона (Бондаревського), єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Велике повечір’я з читанням заключної частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у храмі прп. Серафима Саровського м. Одеси.

Після прочитання канону керуючий єпархією виголосив проповідь, та подякував настоятелю і прихожанам храму за спільну молитву, а архімандрит Пантелеймон у свою чергу в знак підтримки та вдячності подарував владиці Павлу ікону Христа Спасителя.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму прп. Серафима Саровського м. Одеси архімандрит Пантелеймон (Бондаревський) та клірик храму прп. Серафима Саровського м. Одеси архімандрит Микита (Сировегін)