Патріарх Архієрей Храми Новини Статті Календар Контакти

ВІДБУЛИСЬ ЗБОРИ БЛАГОЧИННИХ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Опубліковано: 01 травня 2018 р. 16:00

01 квітня 2018 р., в єпархіальному управлінні відбулись збори благочинних Одеської єпархії, під керівництвом єпископа Одеського і Балтського Павла. У зборах також взяли участь керівники окремих відділів єпархії та Єпархіальна рада.
Збори розпочалися молитвою. Далі владика ознайомив всіх священників з останніми церковними новинами та подіями в житті Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Основною темою зібрання стала подія щодо ухвалення та направлення Вселенському Патріарху Варфоломію церковних і державних звернень з проханням надати Томос про автокефалію Православної Церкви в Україні.
Архіпастир нагадав присутнім важливість Патріаршого розпорядження про молитву за єдність і визнання Помісної Церкви, та ще раз закликав до посиленої молитви.
На порядку денному також були обговорені актуальні питання з парафіяльного життя Одеської єпархії. Окрема увага була приділена якісному розширенню діяльності парафіяльних Недільних шкіл.
Також в ході зборів були заплановані дати проведення наступних зібрань духовенства.