АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У 11-ТУ НЕДІЛЮ ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Опубліковано: 01 вересня 2019 р. 13:00


У 11-ту неділю після П’ятидесятниці, 01 вересня 2019 року, коли Свята Православна Церква вшановує память мч. Андрія Стратилата і з ним 2593 мучеників (284-305), єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.


Його Преосвященству співслужив секретар єпархіального управління протоієрей Теодор Оробець, клірики кафедрального собору протоієрей Ярослав Бугринець і протоієрей Андрій Волошин та гості єпархії: протоієрей Василь Колісник і протоієрей Юрій Матвіїшин.За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за звільнення військовополонених моряків ВМС ЗС України і бранців Кремля.


На завершення Літургії єпископ Павло звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословіння.


Після Літургії було звершено молебень перед навчанням усіх вихованців, учнів, студентів та й всіх, хто намагається чомусь вчитися впродовж свого життя.


Завершилося богослужіння уставним многоліттям та молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».


print the material