АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМУ ПІСЛЯ П'ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Опубліковано: 28 лютого 2021 р. 12:00У неділю 38-ту після П'ятидесятниці, про блудного сина 28 лютого 2021 року, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє Прп. Пафнутія, затворника Києво-Печерського, в Дальніх печерах (ХІІІ), єпископ Одеський і Балтський Павло з благословення Високопреосвященнійшого Нестора Арієпископа Тернопільського і Кременецького, очолив Божественну літургію свт. Іоана Золотоустого в каплиці Кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени міста Тернополя.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому, також лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На запричасному проповідь виголосив ключар храму протоієрей Володимир Зубілевич.

На закінчення богослужіння приосвященнійший єпископ Павло привітав вірян зі святом та подякував усім присутнім за спілне богослужіння.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям та молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».

print the material