Опубліковано: 26 серпня 2018 р. 14:00
26 серпня 2018 року у неділю тринадцяту після П’ятидесятниці, коли церква вшановує пам'ять перенесення мощей прп. Максима Сповідника (662), єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Одеси.
Після прочитання Євангелія на Літургії владика виголосив проповідь.
За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Його Преосвященству співслужили старший священник собору протоієрей Віталій Сеник, секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець та клірик храму протоієрей Андрій Волошин.
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40092265_239198106797152_7192396708267950080_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5e25d997dfb4383cdfbd1a8ef9b31eb6&oe=5BF9EE70)
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40049823_239198593463770_5738178123950718976_n.jpg?_nc_cat=0&oh=465a0af043b5c973fbd98375127b454d&oe=5C3A81DA)
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40199372_239198730130423_353932775801225216_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f253e9aa818edce2e835e9266dccada6&oe=5C027276)
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40059035_239199826796980_6754201351338590208_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1b5a8826ecdb59e15994dcf7f790ddb2&oe=5C020AB2)
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40082370_239201540130142_5588720477594976256_n.jpg?_nc_cat=0&oh=21911b4ddfaf0b731a4587e937e4161f&oe=5BF8FDEC)
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40059030_239201966796766_5400576531795804160_n.jpg?_nc_cat=0&oh=a4afb15427ef7cd0f31868ecde3c2f80&oe=5BFE9A05)
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40138722_239202973463332_2504206692254744576_n.jpg?_nc_cat=0&oh=bd084cc7e4c4e73c746f648b1f29ab59&oe=5C32DC70)
Після прочитання Євангелія на Літургії владика виголосив проповідь.
За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Його Преосвященству співслужили старший священник собору протоієрей Віталій Сеник, секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець та клірик храму протоієрей Андрій Волошин.
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40092265_239198106797152_7192396708267950080_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5e25d997dfb4383cdfbd1a8ef9b31eb6&oe=5BF9EE70)
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40049823_239198593463770_5738178123950718976_n.jpg?_nc_cat=0&oh=465a0af043b5c973fbd98375127b454d&oe=5C3A81DA)
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40199372_239198730130423_353932775801225216_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f253e9aa818edce2e835e9266dccada6&oe=5C027276)
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40059035_239199826796980_6754201351338590208_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1b5a8826ecdb59e15994dcf7f790ddb2&oe=5C020AB2)
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40082370_239201540130142_5588720477594976256_n.jpg?_nc_cat=0&oh=21911b4ddfaf0b731a4587e937e4161f&oe=5BF8FDEC)
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40059030_239201966796766_5400576531795804160_n.jpg?_nc_cat=0&oh=a4afb15427ef7cd0f31868ecde3c2f80&oe=5BFE9A05)
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40138722_239202973463332_2504206692254744576_n.jpg?_nc_cat=0&oh=bd084cc7e4c4e73c746f648b1f29ab59&oe=5C32DC70)
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40096846_239205653463064_982217952117915648_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1f94e52c9083e2540414ac45168adba0&oe=5C3116F4)
print the material