ПЦУ: ЦЕРКВА З ТОБОЮ! АНТИСЕПТИКИ, ВИГОТОВЛЕНІ З БЛАГОСЛОВЕННЯ ПРЕДСТОЯТЕЛЯ, ПЕРЕДАНО ДО ОДЕСЬКОЇ ІНФЕКЦІЙНОЇ ЛІКАРНІ ТА ВІЙСЬКОВОГО ШПИТАЛЮ

Опубліковано: 27 березня 2020 р. 16:00


Кожна людина потребує підтримки і надійної опори в складній ситуації. Особливо зараз, під час поширення небезпечного вірусу, найвразливішими до якого є літні люди та ті, хто через життєві обставини не має змоги вжити необхідних заходів для захисту від хвороби. Перший серед них – дезінфекція рук і поверхонь за допомогою антисептика. Тож священнослужителі відділу соціального служіння Київської Митрополії ПЦУ з благословіння Предстоятеля почали виготовлення антисептиків.Вже 18 березня у Києві віддали перші 150 антисептиків для найвразливіших категорій населення: людей літнього віку, тих, хто опинився у скрутній ситуації або не має наразі житла.


Станом на сьогодні майже дві тисячі флаконів розповсюдили у столиці та розіслали до великих міст: Маріуполя, Харкова, Одеси. Антисептики виготовляються за рецептурою Всесвітньої організації охорони здоров’я з таких реагентів: етанолу або ізопропилового спирту, перекису водню та гліцерину.


Чергова партія антисептиків надійшла й до Одеси. Керуючий єпархією єпископ Павло особисто передав сотні індивідуальних засобів захисту до міської інфекційної лікарні та військового шпиталю, наголошуючи під час спілкування з лікарями, що тільки разом, з Божою допомогою ми зможемо подолати загрозу хвороби.


Заходи безпеки у ході доставлення антисептиків гарантовано представниками ГО "АРАТТА- Одеса" (добровольцями 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії).


Просимо й вас долучитись до цієї справи. За деталями звертайтеся до керівника відділу соціального служіння Київської Митрополії ПЦУ Романа Холодова.


print the material