У ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ВЕЛИКОМУЧЕНИКА І ЦІЛИТЕЛЯ ПАНТЕЛЕЙМОНА ЄПИСКОП ПАВЛО ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ В ХРАМІ ПРЕПОДОБНОГО СЕРАФИМА САРОВСЬКОГО М. ОДЕСИ

Опубліковано: 09 серпня 2019 р. 16:00


У день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, на запрошення настоятеля архімандрита Пантелеймона (Бондаревського), єпископ Одеський і Балтський Павло звершив Божественну літургію в храмі святого преподобного Серафима Саровського м. Одеси.


Його Преосвященству співслужили настоятель військового Свято-Троїцького храму м. Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб та клірик храму святого преподобного Серафима Саровського м. Одеси архімандрит Микита (Сировегін).Після євангельського читання архіпастир виголосив проповідь про святе життя великомученика і цілителя Пантелеймона.


Наприкінці літургії єпископ Павло привітав настоятеля храму з днем ангела, побажавши йому духовних і тілесних сил у пастирському служінні, Божої допомоги в усіх благих починаннях.


З благословення митрополита Київського і всієї України Епіфанія, єпископ Павло нагородив архімандрита Пантелеймона (Бондаревського) Благословенною грамотою.


Завершилося богослужіння проголошенням уставного многоліття.print the material