Опубліковано: 28 січня 2021 р. 09:00
Ваше Преосвященство!
Маючи бажання присвятити своє життя служінню Святій Церкві, Ви отримали богословську освіту, прийняли чернечий постриг і священний сан. Ваше пастирське служіння було пов'язане з різними відповідальними послухами, які Ви старанно виконували.
Господу було завгодно, щоб Ви зазнали ще більшої праці в Його Винограднику: три роки тому відбулася Ваша єпископська хіротонія.
Нині, здійснюючи архіпастирське служіння у ввіреній Вашому піклуванню Одеській єпархії, Ви намагаєтеся проявляти належну турботу про всебічний розвиток єпархіального життя, прагнете донести до голодних і спраглих правди (Мф. 5: 6) слово Христової істини.
Ваша цілеспрямованість, уважність і ретельність допомагають Вам гідно проходити непросте архіпастирське служіння в місті Одесі.
Ви також прагнете підтримувати діалог з представниками державної влади, релігійних конфесій і громадських об'єднань, вносити свій внесок у зміцнення громадянської злагоди.
Молитовно бажаємо Вам міцності душевних і тілесних сил, допомоги Божої і успіху в подальшому служінні на користь Святої Церкви. Всещедрий Господь нехай збереже Вас в доброму здоров'ї на многая літа.
![Зображення може містити: 1 особа, стоїть та борода](https://scontent.fods2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/143041093_716763462373945_1269201311936113003_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=z5gj3zeNTRIAX91Bwn0&_nc_ht=scontent.fods2-1.fna&oh=3afe60594fdfbe3e403250da257072f8&oe=6037D938)
print the material