ЄПИСКОП АФАНАСІЙ ПЕРЕДАВ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ВІД ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ ДЛЯ ПРИФРОНТОВОГО ХЕРСОНА

23 листопада 2022 р.
Сьогодні керуючий Одеською єпархією Православної Церкви України Преосвященний єпископ Афанасій особистого передав гуманітарну допомогу від Одеської єпархії ПЦУ Херсонському єпархіальному управлінню Православної Церкви України!
Владика завіз до прифронтового Херсона більше ніж 300 продуктових наборів, які, у співпраці з міжнародними благодійними організаціями, надала ГО "Елеос-Україна" Православної Церкви України, за сприяння прот. Сергія Дмитрієва.
Також, частину продуктових наборів та вантажівку для їх перевезення, надала громада кафедрального собору Різдва Христового міста Одеси (настоятель протоієрей Теодор Оробець).
Продукти харчування та консервацію надала Парафія ПЦУ села Мирне (настоятель протоієрей Василь Єдин).
Для Херсонської міської клінічної лікарні передано лікарства і медикаменти, які люб'язно надала фармацевтична компанія "Інтерхім".
Сьогодні херсонцям передано гуманітарної допомоги на загальну суму більше 1.000.000,00 гривень.
Сердечно дякуємо всім благодійникам та всім людям доброї волі, які мають християнську любов і добре серце в такий надскладний час допомагати тим хто потребує!
Дай Боже вам здоров'я, сил і натхнення, а Україні найшвидшої Перемоги та справедливого миру!!!
Все буде Україна!
Слава Ісусу Христу!!!
print the material