АРХІЄПИСКОП АФАНАСІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА

АРХІЄПИСКОП АФАНАСІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА
У суботу третього тижня після Пасхи, 06 травня 2023 року, коли свята Церква вшановує пам'ять святого Великомученика Юрія Переможця (Георгія Побідоносця), на запрошення настоятеля храму святого Юрія міста Одеси, (вул. Ак.Воробйова, 36/1), протоієрея Михайла Демиди, Архієпископ Одеський і Балтський Афанасій очолив святкове Богослужіння з нагоди храмового свята.
Його Високопреосвященству співслужили: секретар Одеської єпархії протоієрей Теодор Оробець, настоятель храму протоієрей Михайло Демида, настоятель Свято-Успенського храму с.Болгарка протоієрей Володимир Кошарко, клірик собору Різдва Христового міста Одеси протоієрей Андрій Волошин.
Владика привітав вірян, які численно зібралися на престольне свято та закликав Боже благословення на настоятеля, меценатів та парафіян храму Божого!
У свою чергу настоятель, отець Михайло, подякував Високопреосвященному владиці, духовенству та людям за допомогу в облаштаванні нижнього храму і спільну молитву.
Завершилось святкове богослужіння водосвятим молебнем та хресним ходом довкола храму, духовної святині Одеської Слобідки.
Pоздрукувати матеріал